Strony

piątek, 24 kwietnia 2015

No Angels from Poland


Nie jesteśmy Aniołami, jesteśmy prawdziwymi Kobietami,które doceniają atuty swojego ciała, spotkałyśmy się po to,aby pokazać,że krągłości mają moc! Jeśli kiedykolwiek miałaś chociaż najmniejsze kompleksy , zapomni o nich, nauczymy Cię,jak czuć się pięknie...
Pomysł. Od niego wszystko się zaczyna, od dawna chodziło mi po głowie, aby poznać krągłą stronę polskiej blogosfery. Z niektórymi blogerkami mam stały kontakt, chodzimy na kawę, pomagamy sobie, są jednak takie,z którymi mam okazję spotkać się jedynie w wirtualnym świecie. Z racji tego,że w Warszawie tydzień temu w sobotę podczas Kongresu Love Woman odbył się pokaz bielizny Panache, w którym udział wzięły dwie modelki oraz blogerki agencji Nobody's Perfect, pomyślałam,że to idealny moment do tego,aby zorganizować spotkanie plus size. Do współpracy zaprosiłam Magdę założycielkę Big Bazaaru i tak o to wspólnymi siłami zorganizowałyśmy spotkanie blogerek w rozmiarze plus.
Dlaczego?
Z kilku prostych powodów, po pierwsze chęć poznania siebie i wielki efekt wooow ! jak dobrze Cię w końcu zobaczyć;). Jednak istotą całego spotkania było przede wszystkim to, aby pokazać Wam, naszym czytelniczkom,że kochamy,akceptujemy siebie, i każda z nas jest dokładnie po to , aby pomóc Wam. Pomóc.. może to zbyt mocne słowo. Umówmy się, ile razy patrzyłaś bezsilna w lustro i rozpaczliwym głosem twierdziłaś,że nie masz w co się ubrać, jesteś zbyt gruba, Twoja tusza jest dla Ciebie udręką. Nic nie osiągnę, bo ważę zbyt dużo, wszędzie tylko fałdki, krytyka ze strony środowiska, niska samoocena, depresja- efekt zaniedbana, zakompleksiona dziewczyna w workowatych ciuchach bez makijażu oraz z przetłuszczonymi włosami- czułaś się tak kiedyś?
Wiem o tym,że tak- skąd to wiem- bo znam to z autopsji.
Każda z Nas, dziewczyn które wzięły udział w naszym spotkaniu, zapewne też tak miała, do pewnego momentu. Momentu, w którym pokochała, zaakceptowała i doceniła swoje ciało. Każda z nas jest inna, każda nosi inny rozmiar- łączy nas jedno wszystkie jesteśmy plus size i akceptujemy siebie. Z naszych krągłości zrobiłyśmy atut, dziś cieszymy się każdym dniem- Ty zrób to samo;)

Spotkanie odbyło się w warszawskiej restauracji Kubek i Ołówek, to idealne miejsce do tego,aby napić się pysznej kawy, zjeść lekką sałatkę i po prostu przyjemnie spędzić czas, zobaczcie jak bawiłyśmy się my ;)
W spotkaniu udział wzięły blogerki , które działają już długo i są inspiracją dla setek fanów SUPER SIZE XL, MODELS PLUS SIZE POLAND BY PAULA PEREZ,LOTI SIZE PLUS, SZAFA SIZE PLUS,  STANIKOMANIA oraz takie,które swoją przygodę dopiero zaczynają CURVES TO LOVE, GRUBA PRZESADA, XLADY- STYL PLUS SIZE.

Piękne Gracja Super Size Xl, oraz Paula Models Plus Size Poland by Paula Perez<3
Zjawiskowa XLady <3
Curves to Love<3
 Była z nami również Sylwia Balcerzak z salonu Lady's Place<3

Big Bazaar łączy ludzi ;)
Madzia, z Big Bazaaru zadowolona, uśmiechnięta <3

Piękna Mama Plus size- Loti Size Plus<3
Gruba Przesada- idealny przykład akceptacji siebie ;)!
Marzyłam, aby ją poznać -marzenia się spełniają <3
Dziękujemy firmie PROFI - za pyszne upominki w postaci zdrowych sałatek;)

smakowało;)
Nie mogło również zabraknąć naszej internetowej telewizji VLOGMAG.PL ,już w kolejnym poście pokażę Wam relacje video z naszego eventu ;)
Teraz widzicie same, kochamy siebie ;) Nie potrzebujemy mieć rozmiaru 36, do tego aby być szczęśliwą. Ty również zrób to samo, uśmiechnij się, spotykaj z ludźmi, wypij kawę z koleżanką- doceniaj najmniejsze przyjemności. Pamiętaj jesteś plus size-jesteś piękna <3

;*
Iza

3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz oraz poświęcony mi czas <3